ŚWIAT ZMIENIA SIĘ WRAZ Z MOBILNOŚCIĄ LUDZI. JAKO LEASYS TWORZYMY ROZWIĄZANIA, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE MOBILNOŚĆ STAJE SIĘ JESZCZE BARDZIEJ DOSTĘPNA.

Po pomyślnym rozpoczęciu działalności w zakresie wynajmu krótkoterminowego w wielu krajach europejskich, Leasys zaczyna oferować, dzięki wybranym dealerom FCA, usługi wynajmu krótkoterminowego także w Polsce. Oferujemy szeroką gamę pojazdów, atrakcyjne rozwiązania i konkurencyjne ceny zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Leasys - dzięki rozległej sieci punktów Mobility Store i dedykowanych dealerów, za pośrednictwem których świadczy usługi również w krajach nieposiadających punktów Mobility Store - jest obecny w głównych miastach europejskich z dużą flotą pojazdów FCA (Fiat Chrysler Automobiles). Z Leasys zawsze znajdziesz samochód, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie mobilności. Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje tak szeroki zakres wynajmu auta - od jednego dnia do dziesięciu lat. Wynajmij samochód online w jednym z naszych punktów w atrakcyjnej racie i na elastycznych zasadach. Dzięki wysokim standardom jakości, bezpieczeństwa oraz dostosowanym do potrzeb klienta wariantom ubezpieczenia oferowanym przez Leasys, prowadzenie samochodu jest zawsze przyjemnością - zarówno na wakacjach jak i w celach służbowych, Odkryj z nami nową koncepcję mobilności.